Auto do ślubu

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi związane z obsługą uroczystości ślubnych i innych imprez okolicznościowych. W ramach naszej oferty proponujemy przyszłym Nowożeńcom  wynajem atrakcyjnego BMW 750 w wersji Long z 407 konnym silnikiem. Jest to wspaniały, wysokiej klasy limuzyna  która upiększy chwile w tym jedynym i niezapomnianym dniu. Zapewniamy naszym klientom kierowcę, możliwość sesji zdjęciowej z autem w dniu uroczystości oraz dekoracje. Korzystając z naszej oferty macie Państwo gwarancję, że Wasz ślub będzie oryginalny i niepowtarzalny.

Oferta obejmuje:

  • przejazd do Pana młodego,
  • przejazd do Panny młodej,
  • przejazd do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego,
  • przejazd do sali weselnej,
  • ewentualną sesję fotograficzną.
  • itp. wszystkie zyczenia sa do spelnienia

Przystrojenie samochodu kwiatami we własnym zakresie, lub przez Firme ktora z nami wspolpracuje

Kierowca o wysokiej kulturze osobistej, uczciwości, dyskrecji i szacunku do Klienta, zapewni Państwu spokojną podróż. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Cena oferty to 700 zł plus 1 zł za pokonany kilometr do klienta, niemniej jednak jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze wychodzimy na przeciw potrzebom klienta!

Oraz okazje: Komunie, Wieczory kawalerskie i panieńskie, Studniówki, Obsługa imprez i VIP, Spotkania biznesowe. Przewozy na lotnisko i z lotniska, Sesje, Reklamy, Sympozja, Urodziny itp. Wynajem luksusowej limuzyny wraz z kierowcą. Wynajem na terenie woj.dolnośląskiego oraz całego kraju.

CENA NA INNE OKOLICZNOŚCI USTALANA INDYWIDUALNIE.

SPROWADZAMY AUTA NOWE ORAZ UŻYWANE,
QUADY, MASZYNY BUDOWLANE, MOTORY I WIELE INNYCH.