Oferta

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem samochodu, nie ważne jakiej marki, to zdecydowanie polecam kupno auta z USA, o bezkonkurencyjności rynku amerykańskiego w stosunku do rynku europejskiego decyduje kilka faktów:

  1. Ceny samochodów w USA są dużo niższe niż w Europie, nawet po doliczeniu opłat celno-przewozowych. Wyposażenie w tych samochodach jest zawsze bogate. Stany Zjednoczone oferują ogromny wybór modeli, kolorów aut, które jeździły po równych nawierzchniach. Ponadto w południowych stanach nie zaznały zabójczej dla karoserii soli drogowej oraz destrukcyjnej dla samochodów aury zimowej.
  2. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje Carfax oraz AutoCheck. Każdy samochód przed kupnem jest dokładnie sprawdzany za pomocą numer VIN. Aby dokładnie sprawdzić auto na temat jego historii i przeszłości wystarczy numer VIN.
  3. Wbrew panującym opiniom, do typowo amerykańskich samochodów, jest bardzo dobry dostęp do części.

Ciekawą alternatywą, zarówno dla samochodów nowych jak i używanych, jest zakup auta uszkodzonego. W USA co roku dochodzi do milionów kolizji i wypadków. Firmy ubezpieczeniowe, po wypłaceniu odszkodowań ich uczestnikom, sprzedają przejęte samochody za pośrednictwem domów aukcyjnych. Największe z nich, Copart i IAAI, sprzedają w drodze licytacji około 8000 pojazdów każdego dnia. W ich ofercie znajdują się zarówno pojazdy doszczętnie zniszczone jak i te w niemalże idealnym stanie technicznym. Nasi specjaliści, którzy od lat zajmują się zakupami na aukcjach internetowych, dokonują starannej selekcji zasobów tych serwisów. Kierując się wytycznymi zainteresowanych importem osób, wybierają pojazdy, które po naprawie nadają się do długoletniej, bezpiecznej eksploatacji gwarantując bardzo atrakcyjną cenę. Aktywna pomoc w wyborze auta wyróżnia nas spośród konkurencji. Nigdy nie zostawiamy klienta samego z tym trudnym i czasochłonnym zadaniem.

Dwa największe domy aukcyjne to Copart i Insurance Auto Auctions.

Kliknij w logo, aby przejść do strony domu aukcyjnego

Osoby zainteresowane importem używanego lub nowego samochodu prosimy o kontakt z nami.

Polecamy również zapoznanie się z podanymi poniżej serwisami internetowymi.

 

 

Nasza oferta: www.autoprestigeimport.gratka.pl/

SPROWADZAMY AUTA NOWE ORAZ UŻYWANE,
QUADY, MASZYNY BUDOWLANE, MOTORY I WIELE INNYCH.