Wynajem

SZYBKO, TANIO, KOMFORTOWO

 

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Nasza firma proponuje Państwu wynajem aut osobowych. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Gwarantujemy wysoką jakość, która została idealnie połączona z niskimi cenami pojazdów przygotowanych do wynajęcia. Flota dostępnych pojazdów jest cały czas poszerzana, dlatego każdy bez najmniejszych problemów znajdzie samochód, który spełni wszystkie potrzeby i wymagania.
Wynajem autolawet oraz lawet.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Samochody dostępne w naszej wypożyczalni można wynająć na dowolny okres. Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa wynajem krótko oraz długoterminowy. Pragniemy żeby wypożyczanie pojazdów odbywało się szybko i bezproblemowo. Dzięki temu będą mogli Państwo skupić się na czerpaniu przyjemności z zaplanowanej podróży, która odbędzie się w komfortowych warunkach.

AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY

Miałeś kolizję nie ze swojej winy? Twoje auto jest zniszczone?

Możesz bezgotówkowo wynająć  samochód zastępczy z polisy OC sprawcy! Jednak nie zawsze osiągnięcie tego celu jest proste i szybkie. Należy wypełnić wiele  dokumentów oraz dokonać wielu formalności firmy ubezpieczeniowe nie ułatwiają nam tego często przedłużają proces zwrotu kosztów wynajmu auta zastępczego z oc. Chcą w ten sposób zabezpieczyć się przed niepotrzebnymi kosztami czy też wyłudzeniami odszkodowania. Robiąc to na własną rękę należy uzbroić się w cierpliwość i spełnić wyśrubowane kryteria które uprawniają do wynajmu samochodu z OC sprawcy.

Po pierwsze MASZ PRAWO do samochodu zastępczego. Koszty wynajmu pokryje towarzystwo ubezpieczeniowe. Jeżeli poszkodowany w kolizji chciałby skorzystać z auta zastępczego, musi poinformować o tym fakcie firmę ubezpieczeniową w formie pisemnej. Konieczne jest też udowodnienie faktu, że samochód jest mu potrzebny do wykonywania czynności  zawodowych lub obowiązków rodzinnych. Decyzja o wyborze wypożyczalni samochodów również należy wyłącznie do Ciebie i nikt nie może narzucić Ci gdzie wynająć samochód zastępczy. Musisz jednak wiedzieć  że klasa wynajmowanego auta nie może być wyższa od rozbitego w kolizji.

SPROWADZAMY AUTA NOWE ORAZ UŻYWANE,
QUADY, MASZYNY BUDOWLANE, MOTORY I WIELE INNYCH.